Demon Slayer Entertainment District data premiery odcinka 3, spoilery i podsumowanie odcinka 2.

13/12/2021 13:01

Wątek Dzielnicy Demon Slayer Entertainment, odcinek 2 to było fenomenalne. Typowa komedia Pogromcy Demonów i ironiczne rozmowy między Dźwięk Hashira Tengen Uzui i Tanjiro, Inosuke i Zenistu byli zabawni.

Poza tym sposób, w jaki zinfiltrowali dzielnicę rozrywki, był zabawny. Wszystkie te postacie razem na pewno Niech dzielnica rozrywki wypełni się epicką komedią i akcją..

Tengen kazał Tanjiro, Inosuke i Zenitsu przebrać się za dziewczyny i zinfiltrować trzy główne domy Dzielnicy Rozrywki.

Dzielnica rozrywkowa Yoshiwara jest wypełniona tysiącami ludzi, którzy przychodzą na imprezę w nocy. Jest oświetlony jak festiwal i jest najlepszym miejscem dla demonów. (Źródło zdjęcia: Netflix)

Ale dzielnica rozrywki to nie tylko komedia, bo akcja zaczęła się od pierwszego odcinka. Tengen ma trzy żony i wysłał je, by zbadały Dzielnicę Rozrywki. od środka, ale okazuje się Wszystkie trzy zniknęły!

Jego trzy żony są bystrymi i silnymi Kunoichi, a sam Tengen wyszkolił je, by były jednymi z najlepszych Ninja, ale wszystkie z nich zaginęły w tym samym czasie, rzeczywiście brzmią kłopotliwie.

Czy żony Tengena są w niebezpieczeństwie? Czy ściga ich jakiś demon? Czy zostali porwani? Jako krok? Czy Tanjiro i jego przyjaciele zdołają ich uratować na czas? Gdzie oni poszli?

Tanjiro i Inosuke mają pewne wskazówki dotyczące dwóch żon Tengena i mogą dowiedzieć się o nich więcej w 3. odcinku Dzielnicy Demon Slayer Entertainment District. Dodatkowo, odcinek 3 ujawni o wiele więcej niespodzianek dotyczących żon Tengena i demonów, które czają się w dzielnicy rozrywki.

Zanurzmy się więc i dowiedzmy się więcej Pogromca demonów, odcinek 3, Dzielnica rozrywkowa Arc, datę premiery i spoilery.

Zobacz także szczegółowe podsumowanie Wątek Dzielnicy Demon Slayer Entertainment, odcinek 2 aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Tanjiro i jego przyjaciele zinfiltrowali dzielnicę rozrywki.

Demon Slayer Entertainment District Arc Episode 3 Data premiery i gdzie można go obejrzeć online?

Wątek Dzielnicy Demon Slayer Entertainment, odcinek 3, szlachetny "Czym jesteś?„Planowane jest uruchomienie Niedziela, 19 grudnia 2021 r.

Dzielnica rozrywki Demon Slayer można przesyłać strumieniowo online pod adresem Crunchyroll, Funimation, Hulu, Wakanim, Bilibili, WeTV, iQIYI itp. Dostępne są wersje z napisami w wielu językach, a wersje z dubbingiem mają się ukazać wkrótce.

Demon Slayer Entertainment District Arc Episode 3 Spoilery i czego się spodziewać?

Pogromca demonów, odcinek 3, Dzielnica rozrywkowa Arc Będzie bardzo ciekawie, bo wiele rzeczy zostanie ujawnionych.

Tanjiro mógł znaleźć więcej informacji na temat pierwszej żony Tengena, Sumy, która podobno uciekła z dzielnicy rozrywkowej, ale mogła zostać porwana.

Zbyt, Inosuke dowie się więcej o drugiej żonie Tenegna, Makio, która zamknęła się w swoim pokoju i nie chce wyjść.. Wszyscy myślą, że jest chora i dlatego się nie pojawiła, ale faktem jest, że została porwana.

Ze spoilerów Pogromca demonów, odcinek 3, Dzielnica rozrywkowa Arc, wiemy była związana i była przesłuchiwana przez kogoś, a dokładniej przez coś (ponieważ nie wyglądała na człowieka).

Czy był to demon wyższej rangi? Tengen już przeszukał Dzielnicę Rozrywki w poszukiwaniu demonów, ale nie mógł ich znaleźć. Oznaczało to, że demon był biegły w ukrywaniu swojej obecności i mieszaniu się z ludźmi.

Więc już podejrzewasz, że jest w to zamieszany księżyc demonów wyższej rangi. A jeśli twoje podejrzenia się spełnią? Czy twoje żony są bezpieczne?

Żona Tengena, Makio, która prowadzi śledztwo w sprawie Domu Ogimoto, została porwana! Czy w grę wchodzi księżyc demonów wyższej rangi? Czy jest bezpieczna? Czy Inosuke zdoła ją znaleźć na czas? (Źródło zdjęcia: Netflix)

Ponadto, jeśli w grę wchodzi wyższy księżyc demonów, wiele niewinnych istnień jest w niebezpieczeństwie. Trudno powiedzieć, czy żony Tengena są bezpieczne. A o trzech żonach nie ma żadnych informacji. Czy Zenitsu może ją znaleźć na czas?

Pogromca demonów, odcinek 3, Dzielnica rozrywkowa Arc ma tytuł "Kim jesteś?" Sugeruje to dwie możliwości. Pierwszy to tak Ujawniono tożsamość Tanjiro, Inosuke czy Zenitsu i uznano ich za dzieci.

Podczas gdy drugi jest Żony Tengena są porywane i torturowane w celu zdobycia informacji. tak zostali rozpoznani jako szpiedzy, są w poważnym niebezpieczeństwie, ponieważ Demony w Dzielnicy Rozrywki są bardzo potężne.

Jak myślisz, co nas czeka? Czy żony Tengena żyją? Czy możesz je uratować? Zostaw swoje przemyślenia w komentarzach poniżej. Daj nam również znać, czego oczekujesz Dzielnica rozrywkowa Zabójcy demonów.

Demon Slayer Entertainment District Epizod 2 — podsumowanie: Infiltracja dzielnicy rozrywki

Wątek Dzielnicy Demon Slayer Entertainment, odcinek 2 zaczyna się od Tanjiro, Inosuke i Zenitsu po brzmieniu Hashira Tengen Uzui w Dzielnica rozrywkowa.

Dzielnica rozrywkowa Yoshiwara była wypełniona ludźmi w nocy i tak jasna jak w dzień.

Tengen opisuje go jako miejsce, w którym wszyscy śpią w ciągu dnia i jest prawie tak ciche jak pusta ulica, ale gdy tylko zachodzi słońce, zamienia się w festiwal świateł. Jest jasno jak w dzień, a tysiące ludzi dobrze się bawi.

Dzielnica rozrywkowa pozostaje zatłoczona w nocy i prawie pusta w ciągu dnia, co czyni ją idealnym miejscem dla demona. (Źródło zdjęcia: Netflix)

To idealne miejsce dla demonów. ponieważ jest tłoczno w nocy i prawie pusto w ciągu dnia. Demony w Dzielnicy Rozrywki są również potężne, ale jednocześnie bardzo inteligentne, więc nie można ich znaleźć.

Nawet Sound Hashira Tengen Uzui nie był w stanie samodzielnie uzyskać żadnych informacji, dlatego poprosił swoje trzy żony, aby zinfiltrowały go i poszukały dla niego informacji. Przekazali mu informacje za pośrednictwem listów dostarczanych przez wrony Kasugai.

Wszystkie trzy żony Tengena są utalentowanymi Kunoichi. Zostali wyszkoleni na Ninja przez samego Tengena i są biegli w zbieraniu informacji, ale nagle zniknęli w Dzielnicy Rozrywki. (Źródło zdjęcia: Netflix)

Również jego trzy żony były utalentowanymi Kunoichi, i tak ich zdejmowanie nie byłoby łatwe, ale mimo to cała trójka zniknęła. Tak więc, aby ich uratować i dowiedzieć się więcej o sekretach i tajemnicach Dzielnicy Rozrywki, sprowadził do pomocy Tanjiro i jego przyjaciół.

Trzy żony Tengena zinfiltrowały różne domy w Dzielnicy Rozrywki. Suma weszła do Domu Tokito. Makiodisguise zinfiltrował Dom Ogimoto, a Hinatsuru zinfiltrował Dom Kyogoku.

Tanjiro, Inosuke i Zenitsu przebrani za dziewczyny są zabawni w drugim odcinku dzielnicy rozrywkowej Demon Slayer. (Źródło zdjęcia: Netflix)

Tengen kazał Tanjiro, Inosuke i Zenitsu nałożyć makijaż na twarz i przebrać się za dziewczyny, aby zinfiltrować trzy domy. Tanjiro, przebrany za Sumiko, został przyjęty do domu Tokito, w którym przebywała Suma.

Inosuke został przyjęty do Domu Ogimoto, gdzie druga żona Tengena, Makio zebrał informacje od kobiety, podczas gdy Zenistu został sam.

Tengen, który przebrał się za mądrego, przystojnego mężczyznę, miał… poprosił Dom Kyosuke o zaakceptowanie Zenitsu nawet jeśli musieli zmusić cię do pracy.

To było ironiczne, jak bardzo wkurzył Zenitsu. Zenitsu jest już zazdrosny, że Tengen miał trzy żony i wyglądał znacznie lepiej niż on. To była jedna z najzabawniejszych scen odcinka.

Po prośbie Tengen, Zenitsu został przyjęty do Domu Kyosuke, ale jest zazdrosny o Tengen o posiadanie trzech pięknych żon. (Źródło zdjęcia: Netflix)

Zabawa z oglądania tego odcinka była zbyt duża. Po obejrzeniu działań i oświadczeń Zenitsu i Tengen wątpię, czy możesz stać w miejscu.

Gorąco polecam obejrzenie odcinka, ponieważ żadne słowa nie wystarczą, aby wyrazić zabawę.

Później, Tanjiro odkrywa, że ​​powiedziano mu, że Suma zaręczyła się z Ashinuke.. Co oznacza, że ​​uciekł z domu Tokito.

Było to wątpliwe, ponieważ Tanjiro znał swoją prawdziwą tożsamość i powód, dla którego tam był. Nie uciekłaby, ale ktoś mógł ją zabrać.

Tanjiro, przebrany za Sumiokę, przeniknął do Domu Tokito i prowadzi śledztwo w poszukiwaniu żony Tengena Uzui, Sumy. (Źródło zdjęcia: Netflix)

Tanjiro próbuje znaleźć więcej informacji i odkrywa, że ​​nikt w domu Tokito nie wierzył, że ucieknie. To więcej, Znaleźli dziennik, w którym planował popełnić Ashinuke.

To wszystko wydaje się niekompletne, prawda? Nigdy by nie uciekła, a demon, który umieściłby dziennik w jej pokoju, brzmi przerażająco.

Czy demony w dzielnicy rozrywki są tak zaawansowane, że potrafią ukryć swoją obecność i robić sztuczki jak ludzie?

Oiran, najpiękniejsza dama w domu, była pod wrażeniem ciężkiej pracy Tanjiro i nagrodziła ją słodyczami.

Kiedy Tanjiro próbował zdobyć więcej informacji, nabrała wobec niego podejrzeń i powiedział, że Suma jest jego siostrą i komunikował się z nią listownie.

Czy tożsamość Tanjiro zostanie ujawniona?? Czy uda mu się znaleźć Sumę i uratować ją przed niebezpieczeństwem? A może Tengen znajdzie demona czającego się w Dzielnicy Rozrywki i zabierze wszystkich? Demoniczny księżyc wyższej rangi nie będzie łatwy do pokonania i pokonania, więc zobaczmy, jak się sprawy potoczą.

W międzyczasie, Inosuke uzyskał również pewną przewagę nad drugą żoną Tengena, Makio, w Domu Ogimoto.. Słyszał, że nie czuje się dobrze i dlatego zamknęła się w swoim pokoju. W ogóle nie wyszła z szafy.

Inosuke przeniknął do Domu Ogimoto i szukał Makio, żony Tengen Uzui. (Źródło zdjęcia: Netflix)

Wydaje się to dość dziwne, bo nawet jeśli komuś nie jest dobrze, nie przestanie wychodzić z pokoju.

Inosuke uważa to za podejrzane i postanawia zbadać sprawę. Co mogło się stać z Makio? Czy demon mógł ją porwać?

Czy listy Makio do Tengen zostały przechwycone? Czy ktoś dowiedział się, że jest szpiegiem? Czy twoje życie jest w niebezpieczeństwie?? Jeśli jakieś demony odkryją, że jest szpiegiem, mogą ją zabić.. Albo, co gorsza, torturuj ją, aby wydobyć z niej więcej informacji.

ten Rozrywka Dzielnica Odcinek 3 rzuci więcej światła kto mógł porwać Makio i gdzie ona jest? Odcinek został również zatytułowany "Czym jesteś?" więc istnieje możliwość, że ktoś ją porwał i torturuje w celu uzyskania informacji.

Inosuke znajduje informacje o Makio i podejrzewa, że ​​może być w niebezpieczeństwie. Czy zdąży do niej dotrzeć na czas? Obejrzyj następny odcinek, aby się dowiedzieć. (Źródło zdjęcia: Netflix)

Sprawy mogą przybrać tragiczny obrót, jeśli w grę wchodzi demon wyższej rangi. Życie Makio jest w wielkim niebezpieczeństwie, podobnie jak życie Sumy i Hinatsuru.

Obejrzyj następny odcinek w przyszłą niedzielę, aby dowiedzieć się więcej. Spójrz też na Dzielnica rozrywki, odcinek 2 aby uzyskać komediowy wybuch.

Powiązane posty

Go up