Data premiery 3 sezonu Kono Subarashii

3 lata ago

"KonoSuba: Boże błogosławieństwo dla tego wspaniałego świata", znane jako Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! po japońsku był to hit w jego dzieciństwie. Ten przebojowy serial animowany jest początkowo oparty na lekkiej powieści o podobnej nazwie. Seria light novel została ciekawie rozpowszechniona 1 października 2013 roku, a od tego czasu, 9 września 2014 roku, nie jest już mangą z trzeciego sezonu Kono Subarashii.

Trzy lata po dystrybucji serii powieści Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! stał się serialem animowanym, a sezon 1 o nazwie KonoSuba rozpoczął się ciekawie 14 stycznia 2016 roku. Nie minęło dużo czasu, zanim anime trafiło do głównego nurtu i od tej pory fani zaczęli oglądać Serie. , a wkrótce KonoSuba została przeładowana w 3. sezonie Kono Subarashii.

Kolejna część rozpoczęła się rok po nadejściu pierwszego sezonu, 12 stycznia 2017 r. Fani mieli również okazję zobaczyć kilka OVA i film, który pojawił się po kolejnym sezonie. Niezależnie od tego, ich serca przewidują pojawienie się 3. sezonu KonoSuba. Oto wszystko, co pomyśleliśmy o 3 sezonie Kono Subarashii.

Kiedy nadejdzie trzeci sezon „KonoSuba”?

Drugi okres KonoSuby rozpoczął się ciekawie 12 stycznia 2017 roku. Od tego momentu fani zaczęli spekulować na temat trzeciego sezonu Kono Subarashii. W wielu przypadkach twórcy serialu mają w planach 3 sezon Kono Subarashii. Jednak w tej chwili nie ma żadnych wiadomości dotyczących autorytetu w sezonie 3. Niektóre destynacje podają, że nowy sezon został potwierdzony, jednak nie jest to prawdą.

Film „KonoSuba: Boże błogosławieństwo dla tego wspaniałego świata! Legend of Crimson została dostarczona 30 sierpnia 2019 r., podtrzymując ogień. W każdym razie, jeśli mamy zobaczyć kolejny okres KonoSuba, możemy się tego spodziewać w 2021 roku.

Nie wiadomo, co pandemia COVID-19 mogła oznaczać dla przywrócenia i stworzenia programu.

Kto jest częścią obsady 3 sezonu Kono Subarashii?

Ponieważ 3 sezon Kono Subarashii nie został jeszcze potwierdzony, nie zarejestrowano jeszcze castingu, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności. Jednak głosy z sezonów 1 i 2 zostały również wykorzystane w filmie „KonoSuba”. Dlatego możemy się spodziewać, że powrócą na możliwy sezon 3. Kono Subarashii. W obsadzie wokalnej znaleźli się Jun Fukushima (Kazuma), Sora Amamiya (Aqua), Ai Kayano (Darkness) i Rie Takahashi (Megumin).

Zespół kreatywny na ewentualny sezon 3 Kono Subarashii prawdopodobnie nie będzie tak oczywisty, jak casting głosowy. Według Anime News Network, Studio Deen było studiem aktywności stojącym za pierwszymi dwoma odcinkami serii. W każdym razie za przeprowadzkę odpowiadał JC Staff.

Po raz kolejny, jeśli ludzie pociągający za sznurki za serialem poczują, że film wypadł dobrze, JC Staff może być studiem z wyboru, aby ożywić trzeci sezon Kono Subarashii. Z kreatywnego punktu widzenia prawdopodobnie powrócą szef kuchni Takaomi Kanasaki, scenarzysta Makoto Uezu i pisarz Masato Koda. Każdy z nich pracował nad dwoma pierwszymi sezonami i filmem w ramach swojej pracy.

Czym jest „KONOSUBA – Boże błogosławieństwo dla tego wspaniałego świata”? O czym to jest ?

Dla osób, które zapomniały śledzić sezon 1 i 2 animowanego serialu telewizyjnego KONOSUBA. Łaska Boża w tym cudownym świecie! możesz je teraz oglądać na Crunchyroll.

Serial animowany jest opisywany w czasie rzeczywistym w następujący sposób: „Po zderzeniu samochodu zwięzłe i rozczarowujące życie Kazumy Sato powinno się skończyć, ale budzi się i widzi przed sobą znakomitą młodą kobietę. Wyznaje, że jest boginią, Aqua i pyta, czy powinien udać się do innego wszechświata i zabrać ze sobą prosty przedmiot ”.

„Kazuma postanawia sprowadzić samą boginię i zostają wysłani do krainy snów wypełnionej doświadczeniami, rządzonej przez złego władcę. W tej chwili Kazuma musi po prostu żyć w harmonii, ale Aqua musi radzić sobie z wieloma problemami w tym obecnym świecie, a władca diabła po prostu postanawia je ignorować przez tak długi czas…”

Data premiery 3 sezonu Kono Subarashii

Premiera 2 sezonu „Konosuba” odbyła się 12 stycznia 2017 r., 10 odcinków wyemitowano przed zakończeniem 16 marca 2017 r. Dodatkowa OVA została dostarczona 24 lipca 2017 r. Studio Deen stworzyło serię. W maju 2017 roku zarejestrowano, że twórca serialu, Akatsuki, szedł w innych kierunkach niż artyści. Dostarczył notatkę wraz z miesięczną edycją Light Books, dziękując ilustratorom i przekazując swoje pragnienie ponownego połączenia się z nimi później.

Sezon podstawowy obejmuje pierwsze dwa tomy lekkich książek, podczas gdy następny sezon zależy od tomu trzeciego i czwartego. 30 sierpnia 2019 roku JCStaff Studio zaprezentowało porywający film animowany „KonoSuba: Boże błogosławieństwo dla tego wspaniałego świata! Legend of Crimson ”, który dostosował piąty tom lekkich książek. Pod każdym względem film jest kontynuacją serialu animowanego.

Nie ma pewności, czy JCStaff zrealizuje inne filmy Konosuba czy własny serial animowany. Te ostatnie mogłyby stanowić trzeci okres cyklu. Biorąc pod uwagę sławę materiału, rozsądnie jest założyć, że w przyszłości i tak pojawi się więcej animowanych treści z Konosuby. Jeśli kontynuacja anime zostanie zatwierdzona w następnym roku, premiera trzeciego sezonu Kono Subarashii zaplanowana jest na połowę 2024 roku.

Powiązane posty

Go up