Czy Tanjiro staje się demonem w Demon Slayer? i jak staje się diabłem?

09/01/2022 13:33

Morderca demonów to jedno z najlepszych i najbardziej lubianych anime z jednymi z najlepszych animacji wszechczasów. Ale jak myślisz, jak to się skończy? Tak, dobrze zgadłeś, przed nami spoilery, więc być może będziesz musiał pomyśleć raz przed przeczytaniem.

Jednym z najważniejszych pytań jest: „Czy Tanjiro zamienia się w diabła?” A odpowiedź brzmi TAK! iW końcu, po pokonaniu wszystkich Górnych Księżyców Demonów i Króla Demonów Kibutsuji Muzana, wszyscy mogą pomyśleć, że to koniec, ale wiecie co, tak nie jest.

Po tym, jak Hashirowie wraz z Tanjiro, Zenitsu, Inosuke i Kanao pokonali Górne Sześć Demonicznych Księżyców, walczą z tym samym Królem Demonów Kibutsujim Muzanem. Wszyscy przekroczyli swoje granice i nie są w stanie walczyć, ale wiedzą lepiej niż ktokolwiek, kim jest teraz, jeśli mają jakąkolwiek szansę go pokonać.

Hashirowie i Tanjiro walczą z Muzanem z całych sił., ale jest zbyt silny, by go pokonać, więc wiedzą, że jest tylko jeden sposób, aby go wykończyć. Muszą trzymać go do świtu i spalić na słońcu, bo tylko w ten sposób można go zabić.

W końcu udało im się przetrzymać go przez noc do świtu, ale koszt był wysoki. Po zetknięciu się ze światłem słonecznym Muzan zaczął się palić. i próbował znaleźć cień, ale nie mógł.

Postanowił, że przekaże swoją wolę Tanjiro, i mając nadzieję, że zostanie Królem Demonów, który pokona Słońce, Muzan przekazał całą swoją krew Tanjiro, czyniąc go Najsilniejszy demon ze wszystkich!

Tanjiro otrzyma całą krew Króla Demonów Muzana i stanie się demonem, który podbije Słońce.Król Demonów Tanjiro jest odporny na światło słoneczne. Czy Tanjiro może znów być człowiekiem? (kredyt: Koyoharu Gotouge i Ufotable)

Dlaczego Tanjiro zamienia się w demona?

W chwilach śmierci Król Demonów Kibutsuji Muzan przekazał całą swoją krew Tanjiro, który był mu najbliższy. Ciało Muzana eksplodowało w masę ciała i pochłonęło w sobie Tanjiro, przenosząc do niego całą jego krew.

Tanjiro otrzymał prawie całą krew Muzana, co czyni go znacznie silniejszym niż jakikolwiek księżyc wyższych demonów. Tanjiro jest jedynym, który może użyć oryginalnego oddechu Yoriichi Tsugikuni, oddechu Słońca, a jego siostra, Nezuko Kamado, jest jedynym demonem, który ma odporność na Słońce.

Biorąc pod uwagę wszystkie te fakty, Muzan wierzy, że Tanjiro jest tym, który może spełnić swoje największe ambicje i zostać Królem Demonów, który podbije Słońce. Przekaż swoją wolę następny Król Demonów Tanjiro Kamado i prosi go o zabicie wszystkich ludzi na całym świecie.

Po tym wszyscy wierzą, że Tanjiro nie żyje i opłakuje jego śmierć, ale nagle otwiera oczy i patrzy na wszystkich demonicznym spojrzeniem. Ramię Tanjiro, które zostało odcięte wcześniej podczas bitwy, odrasta, a na jego twarzy widać absolutne pragnienie zabijania ludzi.

Tanjiro całkowicie zamienia się w demona! Wodny hashira, Giyu Tomioka, jako pierwszy wyłania się z zamieszania i chroni ludzi otaczających Tanjiro, gdy ich atakuje. Giyu woła o pomoc i prosi, aby każdy, kto ma siłę do walki, przyszedł mu z pomocą, ponieważ Tanjiro został przemieniony w demona.

Inosuke przybył pierwszy, ale nie mógł zaatakować swojego drogiego przyjaciela. Pamiętaj, jak miły był Tanjiro i nie mógł go uderzyć. Zenitsu jest również zszokowany tym nagłym rozwojem sytuacji. Ciało Tanjiro zaczyna płonąć od słońca i próbuje znaleźć cień pod zawalonym budynkiem.

Ale Tomioka wie lepiej niż ktokolwiek inny, że jedynym sposobem na powstrzymanie Tanjiro przed przekształceniem się w prawdziwego demona jest zabicie go, zanim jego dusza zepsuje i zabije innego człowieka. Mozolnie, Tomioce udaje się zatrzymać Tanjiro w świetle słonecznym i uniemożliwić mu przejście w cień.

Ale sprawy idą źle, ciało Tanjiro przestaje palić i może wytrzymać światło słoneczne. Nie musi już pozostawać w ciemności, ponieważ stał się tym, czego oczekiwał król demonów Muzan. Tanjiro został Królem Demonów, który podbił Słońce i będzie rządził całym światem.

Tanjiro i Nezuko w Demon Slayer
Tanjiro i Nezuko w Demon Slayer (kredyt: Koyoharu Gotouge i Ufotable)

W której mandze Tanjiro staje się demonem?

Tanjiro staje się demonem w rozdziale 201 od Zabójcy demonów: Kimetsu No Yaiba Manga. W tym rozdziale Tanjiro budzi się z demonicznym spojrzeniem w oczach. Jego lewa ręka, którą stracił w poprzedniej bitwie, odrasta do pierwotnego stanu i Tanjiro rozwija kły i pazury.

Jego rodzaj pogromcy demonów również rośnie i rozwija się dalej z drugiej strony jego głowy i szyi. Tanjiro też ślini się obficie, pokazując swoje demoniczne pragnienie zabijania ludzi. Dzięki obecności umysłu Giyu Tomioki i natychmiastowemu działaniu, żaden inny człowiek nie zostaje zabity, ratując obecnego tam Kakushi przed atakami Tanjiro.

Ale to nie koniec. Później Tanjiro podbija słońce, Tomioka jest zszokowana, widząc, że nie może się już poparzyć, ponieważ spodziewała się, że Tanjiro umrze jak człowiek, którym był. Tanjiro wykorzystał zaskoczenie Tomioki i zaatakował go.

Tomioka ledwo unika śmiertelnego ciosu i dostaje ranę na brodzie. Obficie krwawi i jest senny z powodu utraty krwi. W tym momencie na scenie pojawia się Kanao. Chociaż przerażona, wyciąga rękę, by stawić mu czoła w ostatniej próbie uratowania go.

Shinobu Kocho, starożytny owad Hashira, Przygotował dodatkowa butelka antidotum, aby zamienić demony w ludzi obawiał się, że w końcu nie pozostanie lekarstwo dla Nezuko, siostry Tanjiro.

Były tylko trzy antidotum, ale Shinobu przygotowała dodatkowe i podała je Kanao w nagłym wypadku. Kanao miał antidotum, ale danie go Tanjiro to coś innego, ponieważ jest Królem Demonów, który podbił słońce.

Tanjiro w Zabójcy demonów
Tanjiro w Demon Slayer ze swoim Czarnym Miecz Nichirin (kredyt: Koyoharu Gotouge i Ufotable)

Kiedy Tanjiro zmienia się w demona?

Jak Tanjiro stał się demonem w Demon Slayer Chapter 201: Kimetsu No Yaiba Manga a on podbił Słońce, jest tylko ostatnia nadzieja, aby ponownie stał się człowiekiem. Kanao musi zaatakować Tanjiro i unieruchomić go, aby podać antidotum i go uratować.

Kanao już stracił oko w bitwie. Swoją ostatnią siłą i determinacją aktywuje ostatniego Hashira Shinobu Kocho Bug. Kwiatowy oddech, forma ostateczna: oko równonocy cynokla, i atakuje Tanjiro. Nawet mając tylko jedno oko, udaje mu się uniknąć ich ataków.

Rozpoznawanie ruchów, Do walki dołącza również Giyu. Kiedy Tanjiro atakuje Kanao, robi się czarna i udaje jej się wstrzyknąć antidotum do Tanjiro. Ale udaje mu się uderzyć ją w tors, a ona upada na ziemię i krwawi.

Nawet w ostatnich chwilach zdołał wstrzyknąć Tanjiro antidotum i poprosił go, aby do nich wrócił. Prosi go, aby pomyślał o swojej ukochanej siostrze Nezuko i wrócił do nich. Słowa Kanao i antidotum w końcu zaczynają obowiązywać, a Tanjiro traci przytomność.

Po walce ze swoim wnętrzem i uświadomieniu sobie emocji zmarłych przyjaciół i towarzyszy Tanjiro budzi się jako człowiek. Omówimy to szczegółowo innym razem, ponieważ to już było za dużo.

Cóż, to było sporo spoilerów, ale i tak byłoby wspaniale zobaczyć Ostatni wątek Zabójcy demonów. Daj nam znać w komentarzach poniżej, co chciałbyś wiedzieć o następnym, a my przedstawimy Ci bardziej imponujące i interesujące fakty.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up