Czy Levi i Mikasa są spokrewnieni w Attack on Titan?

31/12/2021 19:38

Attack on Titan, który stał się popularnym serialem anime na całym świecie, ma wiele pytań dotyczących tego. Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest to, czy Levi i Mikasa są spokrewnieni, czy nie. Niektórzy twierdzą, że nie ma dowodów na poparcie tego twierdzenia, podczas gdy inni uważają, że istnieje zbyt wiele podobieństw między tymi dwiema postaciami, aby nie były one powiązane. Więc jaka jest prawda? Czy Levi i Mikasa są spokrewnieni w Attack on Titan? Przyjrzyjmy się bliżej.

Więc Levi i Mikasa są spokrewnieni?

Wszyscy wiemy, że Levi i Mikasa należą do klanu Ackermanów, ale czy Mikasa i Levi są spokrewnieni? A nawet jeśli należą do tego samego klanu, jak nie są ze sobą spokrewnieni? Dowiedzmy się teraz.

Aby ujawnić wszystkie szczegóły, musielibyśmy wyjaśnić historię rodziny Ackermanów. Rodzina Ackermanów była jedną z rodzin, które żyły na świecie jeszcze przed powstaniem Paradis Island.

W przeszłości obudzili moc zwaną Zasadniczo „produkty uboczne nauki o Tytanach” to genetycznie zmutowane i zmodyfikowane istoty ludzkie, które posiadają wyjątkowe zdolności, na przykład „zdolność do zabijania tytanów”.

Mikasa w Ataku na Tytana
Mikasa w Attack on Titan (kredyt MAPPA i Hajime Isayama)

Klan Ackermanów był przypadkowym produktem eksperymentów Eldii z poddanymi Ymira. Początkowo zostali genetycznie zmutowani, aby chronić króla Eldii i działali jako prawa ręka monarchii.

W Atak Tytanów uważano ich za linię krwi wojownika. Kiedy zakończyła się Wielka Wojna Tytanów, pozostali przy życiu członkowie klanu Ackermanów przenieśli się w obrębie murów Paradis, które stworzył król Fritz, aby ratować szczątki ludzi.

Kiedy król Fritz wymazał umysły poddanych Ymira po Wielkiej Wojnie Tytanów, klan Ackermanów i azjatycka linia krwi były jedynymi liniami krwi, które były odporne na tę mentalną manipulację Założyciel Tytana (Król Fritz).

Po tym, jak król Fritz manipulował pamięcią przeciwko wszystkim poddanym Ymira, dwa klany azjatyckiej linii krwi i Ackerman nie zostały dotknięte manipulacją pamięcią; King nakazał obu klanom podążać za rozkazem króla i wyrzec się nazw klanów i prowadzić sekretne życie.

Na co zgodził się klan Ackermana, ale klan azjatyckiego rodu odmówił; dlatego król Fritz nakazał zabić wszystkich członków azjatyckich linii krwi. Doprowadziło to do całkowitego wyginięcia linii azjatyckich.

Klan Ackermanów również został później zaatakowany, czemu Wódz Ackermanów ofiarował swoje życie, aby reszta klanu mogła przeżyć.

Po czym reszta pokolenia Klanu Ackermanów unikała opowiadania swoim dzieciom o tajemnych mocach Klanu Ackermanów. W rezultacie pokolenie dorastało bez wiedzy rodziny, co pomogło w realizacji celu rodziny królewskiej.

Następne pokolenie Ackermanów dorastało, wiedząc tak samo jak inni poddani Ymira, że ​​są ostatnimi ocalałymi Ludzkości, gdy Tytani przejęli władzę nad światem.

Chociaż klan Ackermanów zgodził się wykonywać rozkazy króla, wciąż byli prześladowani przez cały czas, w wyniku czego niektórzy z nich schronili się w podziemnym mieście Paradis jako rodzina Leviego, a reszta szukała schronienia w nim. . rodzina.

Levi i Kenny w Ataku na Tytana
Levi i Kenny w Attack on Titan (kredyt MAPPA i Hajime Isayama)

To polowanie na Ackermana zostało przerwane dopiero, gdy Kenny Ackerman spotkał króla Uri Reiss, gdzie Uri Reiss przeprosił Kenny'ego za prześladowania, z jakimi borykał się jego klan i wziął Kenny'ego za prawą rękę.

Kiedy Kenny po raz pierwszy zetknął się z Uri Reissem, Uri próbował wymazać pamięć Kenny'ego, ale nie był w stanie tego zrobić; tak więc, mając tę ​​wiedzę, doszedł do wniosku, że Kenny musi pochodzić z klanu Ackermanów, ponieważ klan azjatycki, który również był wolny od manipulacji pamięcią Tytana Założyciela, został zabity za czasów króla Fritza.

Ponadto, na łożu śmierci w Attack on Titan Manga, dziadek Kenny'ego ujawnił prawdy, z jakimi zmagały się klany i walkę, przez którą musiały przejść, aby przetrwać.

W tym czasie Uri wziął Kenny'ego za prawą rękę, tylko pozostali przy życiu członkowie klanu Ackerman byli Levi, mój dom i Kenny'ego.

Kenny spotyka króla Uri Reissa
Kenny spotyka króla Uri Reissa (kredyt MAPPA i Hajime Isayama)

Kenny był dla Leviego rodzajem ojca.. To on wychował Leviego i wyszkolił go na zabójcę.

Mam nadzieję, że to rozwiewa twoje wątpliwości dotyczące związku Mikasy i Leviego. Teraz jest jasne, że Mikasa i Levi nie są spokrewnieni, należą tylko do tego samego klanu Ackermanów; Poza tym nie mają pokrewieństwa.

Ponieważ klan jest bliski wyginięcia i tylko garstka jego członków żyje, trudno jest poznać pełne umiejętności członków klanu Ackerman.

W Attack on Titan do tej pory nie mamy pojęcia, jak potężny może być w pełni wyszkolony Ackerman. Mając pełną kontrolę i wiedzę o ich mocy, czy są jeszcze potężniejsi niż Dziewięciu Zmiennokształtnych Tytanów? Cóż, z pewnością ujrzymy przebłysk prawdziwych mocy Ackermana w ostatnim wątku Wojna w Paradis.

Powiązane posty

Go up