Black Clover Rozdział 332 Data wydania opóźniona, nowa data wydania, spoilery

11/05/2022 08:22

Black Clover od dawna jest ulubieńcem fanów, ale gdy zbliżamy się do ostatniego roku wolnego, nadszedł czas, aby wyjaśnić, co się dzieje. Tabata Sensei robi sobie długą przerwę od Black Clover, aby zakończyć ostatnią część serii. Dlatego data premiery Black Clover Chapter 332 została przesunięta. Jeśli chcesz poznać szczegóły, przeczytaj Black Clover Rozdział 332 opóźniona data premiery, Spoilery, Black Clover Manga On Hiatus | Dlaczego rozdział 332 Black Clover jest opóźniony?

Właśnie wtedy Tabata Sensei ma doskonałą okazję, aby fani zastanawiali się, co dalej wydarzy się w Black Clover. Trzymiesięczna przerwa Tabaty Sensei prawdopodobnie pozwoli mu zastanowić się i ulepszyć nowy łuk.

Przeprosił fanów za opóźnienie, mówiąc w swoim ostatnim ogłoszeniu o przerwie, że zdecydował się na długie wakacje po konsultacji z redakcją. Choć data premiery kolejnego łuku nie jest znana, można przypuszczać, że nastąpi ona w pierwszym tygodniu sierpnia.

Czy data premiery rozdziału 332 Black Clover została opóźniona? Dlaczego rozdział 332 Black Clover jest opóźniony?

Black Clover Chapter 332 podobno trafi do sklepów w pierwszym tygodniu sierpnia 2022 roku. Surowe skany mangi Black Clover z rozdziału 332 wyciekną na 2-3 dni przed wydaniem w Internecie, a spoilery będą dostępne, ale lepiej poczekać. oficjalna premiera.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 332 Czarnej Koniczyny?

Według doniesień, Black Clover Chapter 332 zostanie wydany w sklepach w pierwszym tygodniu sierpnia 2022. Surowe skany Black Clover Chapter 332 Manga zostaną ujawnione na 2-3 dni przed wydaniem w Internecie, a spoilery zostaną ujawnione. lepiej poczekać na oficjalne wydanie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up