Black Clover Rozdział 293 Data wydania: A Peasant's Silna Will to Fight

11/05/2021 09:39

Black Clover to japońska manga skomponowana i narysowana przez Yūkiego Tabatę. Historia oparta jest na Aście, chłopcu, który najwyraźniej urodził się bez mocy czarów, czegoś mrocznego na planecie, na której mieszka. Manga działa od 2017 roku i od tego czasu nie straciła na jakości. Fani szaleją na punkcie tytułu i za każdym razem czekają z taką samą ekscytacją, jak w poprzednim odcinku. A oto dobra wiadomość dla fanów mangi. Data premiery rozdziału 293 i wszystko, co prawdziwy fan powinien wiedzieć.

Rozdział 293 Data wydania

Część 293 mangi Czarna koniczyna zostanie wydana 16 maja 2021 roku. Część sprzed tygodnia została przełożona, prawdopodobnie z powodu Złotego Tygodnia. Jak dotąd nie zdajemy sobie sprawy z odroczenia, więc fani mogą śmiało powiedzieć, że Część 293 zostanie wydana we wcześniejszym terminie.

Przeczytaj rozdział 293 czarnej koniczyny w Internecie

Black Clover to naprawdę wciągająca i urocza seria. Na całym świecie Weebs z entuzjazmem wierzy, że co tydzień będzie dostarczany nowy artykuł. Najlepszym miejscem do przeczytania rozdziału 293 Czarnej Koniczyny w Internecie jest także Viz Media. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie najnowsze części mangi shonen tydzień po tygodniu. Wyjątkowo potępiamy korzystanie z nielegalnych lub nieformalnych witryn do czytania najnowszych fragmentów mangi.

Czego można się spodziewać po rozdziale 293?

W poprzedniej części przyjrzeliśmy się przeszłości Magny i temu, jak radziła sobie ze swoim zaklęciem. Pomimo tego, że był pracownikiem z niewielkimi uprawnieniami czarów, stawiał czoła i wygrywał wiele konfliktów. W rzeczywistości Magna musi się usprawiedliwić. Musisz pokazać, że musisz być osobą godną Czarnych Byków. Podczas dzikiej walki Magna dzieli się swoimi rękami i magią, zanim daje mu ostatni protest.

Chociaż jest poważnie ranny, Dante nie jest zaniepokojony, ponieważ w dużym stopniu polega na swojej magii regeneracji. Co się teraz stanie w części 293? Część 293 może dać nam bardziej dogłębne badanie celu Magny, gdy przechodzi przez swoją walkę. Asta prawdopodobnie zaangażuje się, gdy odzyska tryb asocjacji. Tak czy inaczej, czy Magna dojdzie do tego punktu, czy też ugryzie kurz w rękach Dantego? Przewiń rozdział 293, aby się dowiedzieć.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up