Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 18 Data premiery, spoilery i gdzie oglądać online?

10/01/2022 06:50

Atak Tytanów, sezon 4, odcinek 17, „Sąd” jest już dostępny do przesyłania strumieniowego. Później Odcinek 17 Finał, Fani z niecierpliwością czekają teraz na odcinek 18 sezonu 4 sezonu Attack on Titan.

Chociaż nie ma jeszcze spoilerów na temat tego, co wydarzy się w ostatnim odcinku, istnieje wiele spekulacji na temat tego, co może wydarzyć się w następnym odcinku.

Przyjrzyjmy się więc temu, co się wydarzyło i spróbujmy zrozumieć, czego możemy się spodziewać w odcinku 18. Tak więc bez zwłoki podzielmy długo oczekiwane spoilery dla odcinka 18 sezonu Atak Tytanów.

Data premiery odcinka 18 sezonu Atak Tytanów i gdzie można go obejrzeć online?

Attack on Titan Sezon 4, odcinek 18 ukaże się w przyszłym tygodniu, 16 stycznia 2022 r., o 12:10 JST / 12:45 PST / 15:45 EST / 20:45 GMT w Japonii, Wielkiej Brytanii, USA

Jeśli pochodzisz z Indii, odcinek 18 będzie dostępny do streamowania od 2:00 w nocy IST 17 stycznia 2022 r.

Atak Tytanów sezon 4, odcinek 18 będzie dostępny do streamowania w Crunchyroll i Funimation w Wielkiej Brytanii, USA. A jeśli jesteś z Japonii, możesz streamować serial z Netflix Japan.

Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 18 Spoilery: Czego można się spodziewać po odcinku 18?

W odcinku 18 sezonu 4 sezonu Attack on Titan prawdopodobnie zobaczymy, jak Eren ponownie walczy z Reinerem, Galliardem i Pieckiem.i tym razem mój domArmin, Connie i Jean mogli pomóc Erenowi w walce z wrogami.

Z drugiej strony, w odcinku 17 widzieliśmy, jak Hanji ucieka z rąk Yeagerystów, wskakując do rzeki z ciałem Leviego.

Więc w następnym odcinku zobaczymy, co się dzieje z Levi w końcu; wiemy, że on wciąż żyje, ale widzieliśmy, jak Hanji ucieka przed Yeageristami z rannym ciałem Leviego wskakującym do rzeki, więc odcinek 18 może rzucić trochę światła na to, jak Hanji zdoła uratować życie Leviego.

Gdzie indziej wiemy teraz, że Zeke w końcu odchodzi z Yeagersistami i jaki ma teraz plan? A jak pozna Erena? Ty też dołączysz do bitwy? A z kim będzie walczył? Ponieważ potrzebuje mocy Tytana Założycielskiego Eren, aby zrealizować swój plan eutanazji, czy ten plan się powiedzie?

Podobnie jak w przypadku finału 17 sezonu 4 sezonu Atak Tytanów, Armin powiedział, że Eren nie jest typem osoby, która zgodziłaby się z planem eutanazji Zeke'a. I dlaczego miałbym to zrobić? Zdecydował tylko z Jeleną, bo nie miał innego wyjścia.

Czy więc Eren wymyśli jakiś inny plan, czy też osiągnie moc Tytana Założycielskiego, tak jak w ostatnich chwilach, kiedy widzieliśmy krzyczącego Erena, czy to aktywuje jego moce? Ale do tego musisz być w kontakcie z Zeke; W odcinku 18 mogliśmy również zobaczyć, jak Zeke dołącza do walki.

Attack on Titan Sezon 4 Odcinek 17 Zakończenie Wyjaśnienie: Kto wygrał wielką bitwę?
Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 17: Kto wygrał wielką bitwę? (przez Funimation)

Atak na Tytanów Sezon 4 Odcinek 17 Podsumowanie: Co się dzieje z Levim? A kto wygrał wielką walkę?

Atak Tytanów Sezon 4 Część 2 Odcinek 1 lub Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 17 rozpoczyna się od nagrania Hanjiego, który znajduje kapitana Leviego na brzegu rzeki, poważnie rannego z powodu eksplozji włóczni piorunowej, która prawie go zabiła.

Jednak wydaje się, że Levi wciąż oddychał, a Hanji zdołał uciec przed Yeageristami, wskakując do rzeki z ciałem Leviego.

Opierając się na mandze, wiemy, że Levi nadal będzie żył, ponieważ ma do odegrania znaczącą rolę w finale, ale oczekuje się, że obrażenia, które odniósł w bitwie, przeżyją resztę życia ze stałymi obrażeniami.

Widzieliśmy również Zeke'a wyłaniającego się z całkowicie wyleczonego ciała martwego Tytana, jakby nie miał żadnych obrażeń, ale w walce w odcinku 16 prawie widzieliśmy, jak Zeke został zabity.

Kiedy Floch zapytał Zeke'a, co się z nim stało? Zeke powiedział, że nawet on nie wiedział po walce z Levim; był w innym miejscu, gdzie dziewczyna „budowała moje ciało ziemią”.

Powiedział, że był w miejscu, w którym wydawało się, że minęły lata, ale jednocześnie wydawało się, że to chwila. A dziewczyna, którą widzieliśmy, budując ciało Zeke'a, to nikt inny jak sama Ymir.

Więc Ymir ożywił tu ciało Zeke'a; Więcej o planach Ymira zobaczymy w kolejnych odcinkach 4 sezonu Attack on Titan.

Czy Levi nadal będzie żył w odcinku 18 sezonu 4 sezonu Attack on Titan?
Czy Levi nadal będzie żył w odcinku 18 sezonu 4 sezonu Attack on Titan? (przez Funimation)

Kto wygrał Wielką Bitwę? „Eren kontra Reiner, Pieck i Galliard”

Zgodnie z zakończeniem odcinka 17 Atak na Tytan, walka jeszcze się nie skończyła; Widzieliśmy walkę, która złamała Erena z Reinerem, Pieckiem i Galliardem, gdy Marley teraz atakuje Paradis, aby zemścić się za najazd na Liberio.

Pieck wyjawia komandorowi Theo Magathowi, Gabi i reszcie żołnierzy Marleya, że ​​Eren wciąż nie wie, jak korzystać z mocy Tytana Założycieli.

W tym momencie Gabi przypomina sobie chwile na statku, kiedy Zeke i Eren rozmawiali o tym, jak teraz obaj mają moc Tytana Założyciela i 3 Inne Tytany.

kawałek wierzyć Eren Aktywuje moc Tytana Założycieli tylko wtedy, gdy wejdzie w kontakt z Zeke'iem. Wyjawia swoje plany komandorowi Theo Magathowi; mówi, że muszą uniemożliwić Erenowi kontakt z Zeke wszelkimi niezbędnymi środkami.

Widzimy również, że Pieck dołącza teraz do walki z nowym wyposażeniem wieży przeznaczonym do zabicia tytana założyciela Erena. Twierdzą również, że Falco i 300 innych żołnierzy, którzy przez pomyłkę wypili płyn mózgowo-rdzeniowy Zeke'a, są teraz przetrzymywani w zamku.

Podczas gdy walka między Atakującym Tytanem Erena a Bestią i Tytanem Szczękowym trwa, widzimy najpierw, jak Eren używa mocy swojego Tytana Młota Wojennego i próbuje powstrzymać Tytana Młota Wojennego i Tytana Szczękowego.

Ale Pieck dołącza teraz do walki ze swoją nową drużyną wieżyczek i udaje mu się zadać Erenowi potężny cios.

Reiner wykorzystuje ten czas, aby uwolnić się od kolców Tytana Młota Wojennego i próbuje sprawić, by Eren zrozumiał, że akceptuje porażkę, ponieważ wszyscy już wystarczająco wycierpieli.

Ale Eren się nie poddawał; potem Reiner wbija w Eren włócznię Tytana Młota Wojennego, a Eren zaczyna krzyczeć.

Tymczasem w zamku widzimy Onyankopona, który uwalnia Mikasę, Armina, Connie i Jeana. Mówi, że potrzebuje ich pomocy, ponieważ Eren jest teraz rozrywany na strzępy.

Ale widzimy, że po uwolnieniu Connie zaczyna bić Onyankopona, aby dowiedzieć się, dlaczego zdradził swoich przyjaciół, ale Armin wkracza i daje Onyankoponowi szansę na wytłumaczenie się.

Po tym Onyankopon ujawnia, że ​​Jelena kazała im nie informować nikogo o planie eutanazji Zeke'a. Przede wszystkim nigdy nie dołączył do planów Zeke'a i Jeleny. Chce wzmocnić wyspę Paradis, aby inne narody bały się ich i nigdy więcej ich nie atakowały przez następne 50 lat.

Po wysłuchaniu Onyankopona Armin mówi, że myśli, że Onyankopon mówi prawdę. Zarówno Armin, jak i Onyankopon mówią, że powinni pozwolić Erenowi kontynuować Rumbling, ponieważ wywoła to strach w innych narodach.

Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 17 Wyjaśnienie zakończenia: Czy Mikasa pomoże Erenowi w walce?
Atak Tytanów Sezon 4 Odcinek 17: Czy Mikasa pomoże Erenowi w walce? (przez Funimation)

Armin też pyta mój dom jeśli chce dalej pomagać Erenowi, na co Mikasa mówi tak:

"Chcę ci pomóc; Jestem pewien, bo jestem Ackermanem, tak jak powiedział Eren, ale to nie jest moja własna wola.”

W tym momencie Armin wyjaśnia Mikasie, że nie sądzi, by Eren zgadzał się z planem eutanazji Zeke'a. Poza tym, dlaczego miałby to zrobić? Ma moc Tytana założyciela. Może robić, co chce, a Armin jest pewien, że Eren nie będzie kontynuował planu eutanazji Zeke'a.

Armin myśli, że może Eren powiedział tak Yelenie, ponieważ nie miał innego wyjścia; Armin mówi również, że tylko Eren mógł chronić Paradis Island, pokazując swoją prawdziwą siłę, inicjując Plotkę, która może przestraszyć innych, którzy nawet pomyśleli o ataku. Raj.

Bitwa nadal trwa na zewnątrz, ponieważ Reiner wbił teraz kolce Tytana Młota Wojennego w ciało Erena; teraz krzycz, teraz Eren też krzycz, teraz aktywuje moc Tytana Założyciela lub Armin, Mikasa, Conny, Jean i Onyankopon i inni dołączą na czas, aby uratować Eren.

Cóż, aby się o tym przekonać, obejrzyj Funimation, Crunchyroll i Netflix Japan, aby obejrzeć odcinek 18 sezonu 4 sezonu „Oszustwo” Attack on Titan 16 stycznia 2022 r. w USA, Wielkiej Brytanii, Japonii i innych krajach europejskich. Jeśli oglądasz z Indii, będzie dostępny od 17 stycznia 2022 r. o godzinie 2:00 czasu IST.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up