Xbox Game Pass 2022 doda 31-dniowe premiery

30/12/2021 20:35

Xbox Game Pass planuje dodać 31 dzień pierwszy tytuły gier w przyszłym roku, 2022.

Będą takie gry jak Stalker 2: Heart of Chernobyl, Total War: Warhammer 3, Bethesda Softworks Stalker 2: Heart of Chernobyl, Redfall, A Plague Tale: Requiem, Starfield, Slime Rancher 2, Hello Neighbor 2, Sniper Elite 5 i Weird West.

Nowa lista, która się ukazała, zawiera 31 tytułów. Te tytuły gier będą dostępne jako tytuły gier od pierwszego dnia. Oczekuje się jednak, że Microsoft w przyszłym roku doda kilka innych gier do Xbox Game Pass.

W 2021 roku widzieliśmy, że osoby zainteresowane grami otrzymywały tytuły takie jak Forza Horizon 5 i Halo Infinite. Dodanie wszystkich 31 tytułów będzie bardzo ekscytujące dla wszystkich graczy w 2022 roku.

ten Gra na konsolę Xbox Podawać jest dostępny dla Rs. 489 za miesiąc W Indiach. Subskrypcja Xbox Games Pass Ultimate To jest bardziej drogie. Ma cenę Rs. 699 na miesiąc.

We wszystkie gry objęte karnetem można grać na Xbox Series X | Konsole S i Xbox One.

Jakie gry będą dostępne pierwszego dnia roku w ramach subskrypcji Xbox Game Pass?

Xbox Game Pass
Oto lista wszystkich gier, które będą dostępne. (kredyty: Xbox)

Gracze, którzy skorzystają z Xbox Game Pass będą mieli ręce na Anakrus o nim 13 stycznia. Kolejne gry to Windjammers i Pupperazzi 20 stycznia 2022 r.. Pure Xbox przejął tę listę gier.

Następnie w 10 lutego, zobaczymy Na skraju wieczności dotarcie do przełęczy. Następnie w 17 lutego, Total War: Warhammer przyjdzie i zostanie dodany do listy.

Na Wiosna 2022, zobaczymy Warhammer 40,000: Mroczny Przypływ. Xbox Game Pass doda Dziwny Zachód 31 marca. O nim 28 kwietnia, mogliśmy zobaczyć Stalker 2: Serce Czarnobyla. Latem odbędą się dwa mecze - Redfall i Midnight Fight Express, który zostanie dodany do listy.

Inne gry, które będą dostępne jako Dzień pierwszy tytuły w 2022 Xbox Game PassAtomowe serce, A Plague Tale: Requiem, Chinatown Detective Agency, Bushiden, Crusader Kings 3, Frog Detective: Cała tajemnica, Eiyuden Chronicle: Rising, Loot River, Hello Neighbor 2, Nikt nie zbawia świata, Symulator gołębi, Imprezowicze, Szlam Rancher 2, zastąpiony, Sniper Elite 5, Signalis, Trek to Yomi i Somerville.

Z pewnością zostaną dodane do Xbox Game Pass. Daty premiery gry nie zostały jeszcze potwierdzone. Pozostań w kontakcie z MediaScrolls aby otrzymać więcej informacji o datach premiery wspomnianych gier.

Powiązane posty

Go up