Skip to content

Nintendo spodziewałoby się „rekordowego roku” pod względem sprzedaży

7 kwietnia, 2021

Kto może powstrzymać ogra? Nintendo ? Po roku 2020 zdecydowanie umieszczony pod znakiem Zmiana i jego mastodonta Przejście dla zwierząt – chociaż dotyczyło to także konsol domowych nowej generacji, przynajmniej dla domów po drugiej stronie ulicy – następny rok podatkowy byłby jednak „rekord”Według wewnętrznych raportów Nintendo. Miejsce Bloomberg transmituje najnowsze informacje o brokerze od różnych wysokiej rangi graczy z branży, od wydawców gier po dystrybutorów, ale także od dostawców komponentów.

Wewnętrzne szacunki Nintendo szacują, że sprzedaż gier osiągnie 250 milionów sztuk w tym nowym roku podatkowym dzięki wkładowi ciężkiego oprogramowania, co jest sprzeczne z prognozami kilku analityków rynkowych.

Kredyty z Pixabay

Wynik Nintendo na przyszły rok jest więc znacznie wyższy niż szacowany na 2020 rok, szacowany na 205 mln sztuk. Wchodząc w nową fazę kryzysu zdrowotnego związanego z epidemią COVID-19, wielu analityków uważa, że ​​„dynamika” sprzedaży w branży byłaby znacznie niższa w porównaniu z rokiem 2020, ale różne raporty partnerów Nintendo, zaczerpnięte z samej firmy . czy z prognoz zamówień wynika, że ​​rok 2021 będzie z pewnością kamieniem milowym.

Czekając na „Switch Pro” …

Skąd wracamy do pewnego Switcha 2.0: być może jedna z najmniej strzeżonych tajemnic w branży, ta nowa wersja konsoli Nintendo wyląduje w tym roku i może być jednym z kluczowych czynników uzasadniających szacunki firmy z Kioto.

Zaledwie tydzień temu witryna Bloomberga dokonała inwentaryzacji nowych funkcji, które wprowadziłaby ta nowa wersja Switcha, które obejmowałyby nowy ekran OLED wykonany przez Samsunga, a także głęboki lifting twarzy na poziomie oprogramowania. sprawi, że będzie w stanie wyświetlać grafikę 4K, stawiając go w bezpośredniej konkurencji z PlayStation 5 i Xbox Series X | S. Nintendo mogła zatem wykorzystać brak dostępnych u konkurencji konsol nowej generacji w celu utrzymania pewnej przewagi przed wprowadzeniem własnej odpowiedzi na rynek.

Chociaż kontekst tego marca jest zupełnie inny niż w zeszłym roku, w którym rozpoczął się międzynarodowy kryzys zdrowotny, Nintendo nadal powinno przejść rok podatkowy śpiewająco, twierdzi konsultant branżowy Serkan Toto: „Nintendo będzie musiało rozpocząć następny rok podatkowy bez Animal Crossing i pandemii, ale powinno to zostać zrekompensowane znacznie lepszym składem hitów gier wideo i nową konsolą.”. Temat do naśladowania.