Hunt: Aktualizacja wyłączenia 1.7, która wprowadza do gry 60 klatek na sekundę

20/11/2021 20:19

Polowanie: aktualizacja zamknięcia 1.7 Jest to bardzo nowa aktualizacja, którą wprowadzili twórcy. Dzięki temu gracze mogą grać z szybkością 60 klatek na sekundę. Aktualizacja nadeszła zarówno w PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

Twórcy Hunt: Showdown, Crytek, są dobrze znani z tego, że potrafią jak najlepiej wykorzystać swoją grafikę. Zrobili to wcześniej przez kryzys, a teraz robią to samo w tej grze. Zobaczymy niesamowite i piękne obrazy.

Osoby, które posiadają konsole do gier nowej generacji, otrzymają Hunt: Aktualizacja Showdown 1.7, aby poprawić jej wydajność w nowej łatce.

Hunt: Aktualizacja Shutdown 1.7 jest gotowa na aktualizację FPS w grze.

Na Reddicie pojawił się szczegółowy post poświęcony Polowanie: Aktualizacja konfrontacji 1.7. Aktualizacja będzie dostępna na konsolach nowej generacji, takich jak Xbox Series X, Xbox Series S i PlayStation 5.

Wcześniej było Limit szybkości 30 klatek na sekundę. Zostało to usunięte i obecnie możemy je zobaczyć 60 klatek na sekundę w grze.

Polowanie: aktualizacja zamknięcia 1.7
Gra ma teraz lepszą liczbę klatek na sekundę. (kredyt: Crytek)

Po aktualizacji Hunt: Showdown 1.7 na różnych platformach pojawią się różnice w wydajności gry. Nie było żadnych ogłoszeń ani wzmianek o jakichkolwiek aktualizacjach obrazu lub rozdzielczości.

Ta nowa poprawka będzie miała dodatkową funkcję obsługi ponownego łączenia. Zobaczymy kilka niestandardowych plików, które zostaną dodane do gry.

Crytek zapewnił i obiecał, że następna aktualizacja skupi się na zapewnieniu stałych 30 klatek na sekundę w okresie PlayStation 4 i Xbox One. Plaster może odkleić się w pewnym momencie w pierwsza połowa 2022.

Bądź na bieżąco z MediaScrolls, aby dowiedzieć się więcej o Polowanie: aktualizacja zamknięcia 1.7 i kilka innych aktualizacji w przyszłości.

Powiązane posty

Go up