Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition otrzymuje duże aktualizacje na Nintendo Switch

05/12/2021 19:17

Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition wcześniej zgłaszał różne kwestie. W pierwszej połowie tego tygodnia usłyszeliśmy ogłoszenie z gry Rockstar, który informuje nas, że gra przyniosła nową aktualizację.

Kiedy ogłoszono to ogłoszenie, potwierdzono również, że ta konkretna aktualizacja Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition byłby również dostępny w Przełącznik Nintendo w nadchodzących dniach.

Najlepszą częścią aktualizacji jest to, że każda gra w trylogii- Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto San Andreas i Grand Theft Auto Vice City trafisz do końca Wersja 1.0.5.

Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition doczeka się kilku fajnych aktualizacji.

Grand Theft Auto Trylogia
Sprawdź nowe aktualizacje. (napisy: Rockstar Games)

Do tej pory nie otrzymaliśmy konkretnych zmian, które Rockstar Games ma na myśli Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition o nim Przełącznik Nintendo.

Ogólne możliwe zmiany są dostępne na oficjalnej stronie pomocy technicznej.

Wcześniej błąd w Grand Theft Auto The Trilogy - The Definitive Edition Gotowe podczas przerywników w środku pojawia się deszcz. Potwierdzono, że te problemy i błędy zostały naprawione.

Jeśli nie aktualizowałeś Grand Theft Auto The Trilogy - The Definitive Edition na swoim Nintendo Switch, teraz jest na to idealny moment.

Pozostań w kontakcie z MediaScrolls aby otrzymywać więcej aktualizacji dotyczących tej gry i innych podobnych gier. Każdy może zostawić swoje przemyślenia na temat aktualizacji w polu komentarza.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up