Fortnite x Naruto Kurama Glider i jak go odblokować

18/11/2021 18:24

Szybowiec Kurama z Fortnite x Naruto w końcu jest tutaj z najlepszym crossoverem. Połóż ręce na Naruto, ale jednocześnie bądź bardzo mądry, jak wydasz swoje V-dolce. Oprócz wprowadzonych do gry skórek Naruto, zobaczymy również Szybowiec Kurama.

Jest wiele Wyzwania ninja które znajdziemy w Szybowiec Kurama z Fortnite x Naruto. Umożliwi to graczom odblokowanie różnych nagród Naruto w Kredyt Fortnite dostępne w Epic Games. Istnieje stała cena 1200 V-dolców. Zainteresowane osoby będą musiały wydać 12,98 £ lub 15,98 $ za wystarczającą ilość V-dolców, aby go kupić.

W przypadku mniejszego nominału V-dolców gracz będzie musiał wydać 6,49 £ lub 7,99 $ na 1000 V-dolców.

Jednak te nagrody można również odblokować bez wydawania ani grosza po ukończeniu Fortnite x Naruto Nindo Challenge.

Szczegóły dotyczące wyzwań Nindo w grze Fortnite x Naruto Kurama Glider

Na Szybowiec Kurama z Fortnite x Naruto, zobaczymy serię wyzwań od Nindo. Są to właściwie codzienna lista rzeczy do zrobienia, która przyniesie nam różne nagrody, wszystkie motywy Naruto.

Wydarzenie będzie trwało pięć dnii będzie kilka wydarzeń, które będą dostępne przez te dni. Gracze będą mieli również szansę na zdobycie emotikonów postaci Naruto.

Przypadkowo, jeśli przegapisz dzień, możesz zalogować się piątego dnia i otrzymać codzienne emotikony wyzwania, których nie mogłeś wygrać na punkty.

Lepsza część Szybowiec Kurama z Fortnite x Naruto jest to, że szybowiec Kurama zostanie odblokowany wraz z ekranem ładowania pracy zespołowej Shinobi.

Jak gracze mogą odblokować szybowiec Kurama w grze Fortnite x Naruto Kurama Glider?

Zainteresowani wydarzeniem mają do 8.59 pkt. M. PT lub 11.59 s. SPOTKAŁ o nim 21 listopada aby ukończyć wszystkie wyzwania Nindo. Tym razem jest to równoważne 5.59 GMT 22 listopada.

Pierwszego dnia gracze będą mogli wygrać Naruto Uzumaki szczęśliwy emotikon. Po tym, gdy dojdziemy do drugiego dnia, gracze będą mogli wygrać Smutna Sakura Haruno emotikon.

Potem nadchodzi dzień trzeci; Wykonując wyzwania, gracze będą mogli zdobyć Sasuke Uchiha zły emotikon. Dzień 4 przyniesie graczom Zaskoczony emotikon Kakashiego Hatake. Ostatniego, piątego dnia, gracze będą mogli zdobyć wszystkie emotki codziennych wyzwań, które nie zostały jeszcze zdobyte.

Szybowiec Kurama z Fortnite x Naruto
Przygotuj się na najlepszy crossover. (kredyt: Fortnite)

Jeśli gracz zdoła ukończyć wszystkie codzienne kamienie milowe, może z łatwością zdobyć Praca zespołowa Shinobi i ekran ładowania szybowca Kuramy.

Każdego dnia gracz będzie otrzymywać aktualizacje dotyczące wyzwań. Otrzymają również aktualizacje dotyczące postaci, których emotikony zostaną odblokowane za: Szybowiec Kurama z Fortnite x Naruto.

Szczegóły zadania Naruto w Fortnite x Naruto Kurama Glider

Gracze mogą zdobyć punkt już pierwszego dnia. Można to uzyskać, odblokowując szczęśliwy emotikon Naruto Uzumaki.

Za każdą eliminację zobaczymy, że punkt zostaje wbity. Eliminacja może odbywać się w solówkach, duetach, trio lub drużynach. Aby wygrać kamienie milowe dnia, gracz musi wygrać 35 punktów. Przyda się to w zdobyciu ekranu ładowania szybowca Kurama i pracy zespołowej Shinobi.

Szczegóły dotyczące zadania Sakury w Fortnite x Naruto Kurama Glider

Gracze będą mogli zdobyć punkt drugiego dnia. Będą mogli odblokować emotikon Smutna Sakura Haruno. Jeśli gracz zdobędzie 100 punktów obrażeń, zdobędzie jeden punkt. Przeciwnicy mogą zmierzyć się w drużynach, solówkach, duetach i trio.

Wygrać 100 punktów, gracz wygra kamień milowy dnia i wreszcie otrzyma ekran ładowania Kurama Glider i Shinobi Teamwork.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up