Spoilery dotyczące daty premiery rozdziału 353 My Hero Academia

23/05/2022 11:57

W świetle napięcia poprzedniego rozdziału, rozdział 353 My Hero Academia był najbardziej oczekiwanym w obecnym łuku. Ostateczna rozgrywka między Dabim i Shoto była niecierpliwie oczekiwana i chociaż wielu myślało, że będzie to krótkotrwałe, ten rozdział w końcu go kończy.

Akcja My Hero Academia Chapter 353 przenosi się z jednego pola bitwy na drugie, ale zawsze wraca do następstw konfliktu między braćmi. Czytelnicy w końcu zobaczą reakcję Endeavoura na konflikt jego dzieci w ostatnim rozdziale powieści. Ujawniono również miejsce pobytu reszty klasy A, a także kilku nowych antagonistów.

Podczas gdy Dabi jest w areszcie, Mina i Kirishima walczą z Nocnym Zabójcą.

Shoto przypomniał sobie zainteresowanie i pomoc klasy A w poprzednim rozdziale. Dzięki Phosphorusowi udało mu się wreszcie osiągnąć jedyny cel swojego życia: powstrzymać Dabi. Shoto atakuje swojego brata dwoma nowymi atakami, w tym jego „Wielkim Lodowatym Aegirem”, pomimo ostrzeżeń Dabiego, że nie mogą już podążać tą samą drogą. Chcąc zapewnić zmartwionego brata, że ​​w przyszłości mogą nadal współpracować, błagał go, by się poddał.

Endeavour” to tytuł rozdziału 353 My Hero Academia.

Rozdział 353 sekcji Kamino w My Hero Academia zaczyna się od pobicia i zranienia Shoto i Dabi. Burnin informuje całą okolicę, że Dabi został znokautowany. Shoto jest chwalony i naśladowany przez innych bohaterów stacjonujących w pokoju. Można ich zobaczyć walczących u boku Dabi przeciwko ostatniemu Nomusowi.
Niektórzy bohaterowie porównują Nomusa do uciekinierów z Tartaru, takich jak Gashly i Kuneida, dwoje niewymienionych wcześniej złoczyńców. Wydaje się, że dzielnica Kamino została zabezpieczona przez więcej bohaterów, niż się spodziewano.

Shoto, pomimo odniesionych obrażeń, przeprasza Lidę za zepsucie silników Lidy przez użycie zbyt dużej ilości lodu. Lida, poruszona, bierze przyjaciela w ramiona i mówi mu, że nie musi przepraszać. Dabi zostaje przywrócony do zdrowia przez akolity, który zastanawia się, jak przeżył tak długo. Klatka piersiowa Dabiego świeci srebrzystym światłem, gdy wydaje się być nieprzytomny.

Centrum Dowodzenia i Szpital Jaku

Akcja następnie przenosi się do Centrum Dowodzenia, gdzie My Hero Academia Chapter 353 dowiaduje się o odkryciu Burnina. All Might jest zadowolony ze Shoto, a Tsukauchi zauważa, że ​​bohaterowie robią postępy pomimo trudnego początku. Aby przekazać przesłanie, zachęcaj pasjonatów All Might, aby robili to na każdym polu bitwy. Rój przestępców zostaje uwięziony w gruzach szpitala Jaku, gdzie przetrzymywany jest Gigantomachia, a Mount Lady wydaje się radować ze zwycięstwa Shoto. Ashido, Mineta, Kodai, Yanagi i Honenuki to studenci stacjonujący tutaj.

Pomimo ataku z zaskoczenia złoczyńcy wydają się zaskoczeni, że tak wielu bohaterów chce się z nimi zmierzyć. Spodziewając się, że FPL spróbuje odzyskać Gigantomachię, bohaterowie udali, że się rozproszyli i rozmieścili tutaj duże siły. Odnosząc się do Północy, Dowódca stwierdza, że ​​zmiażdżą bohaterów, tak jak w przeszłości zrobili „tego amerykańskiego trenera”. To natychmiast zwraca uwagę Miny. Kirishima przeprasza za opóźnienie i dołącza do niej. Ich raport mówi, że mogą teraz bez obaw iść na wojnę. Wcześniej tymczasowy egzamin na licencję bohatera odbywał się w Takoba National Arena w rozdziale 353 My Hero Academia. Ojiro, Satou i Sero są widziani w walce z niezidentyfikowanym wrogiem, a Sero zaczyna się martwić o ich bezpieczeństwo.

Słyszeli o nim i cieszą się z tego powodu. Bakugou można zobaczyć na UA High, uśmiechając się i stwierdzając, że Shoto ma zagwarantowane zwycięstwo. Potem akcja wraca na parking, gdzie wszystko zaczęło się w 353 rozdziale My Hero Academia. Wygląda na to, że nowa osoba jest odpowiedzialna za ogromne, wyglądające na obce rośliny kwitnące wokół Aoyamy i Fat Gum. Kuneida, nowy zabójca AFO, przedstawia się jako Indywidualność. Kuneida doszła do wniosku, że całe zło kojarzy się z bohaterem, który podziela jej zainteresowania. Na parkingu ci, którzy nie mieli szans na wygraną, zostali pozostawieni do załatwienia reszcie naszych bohaterów. Aoyama dowiaduje się, że na parkingu będą go ścigać wszyscy źli ludzie.

Pomimo oczywistego strachu, Aoyama odpowiada prostym „Dziękuję”. Teraz w Centralnym Szpitalu Musutafu Spinner został przekształcony w potwornego potwora i prowadzi armię mutantów, próbując uwolnić Kurogiri, który jest tam więziony. Spinner jest sceptyczny, gdy Present Mic ogłasza zwycięstwo Shoto, wierząc, że to pułapka zastawiona przez bohaterów. Spinner wspomina, że ​​Dabi był nieugięty, by nie akceptować już żadnych dziwactw od AFO, ale sam nie mógł oprzeć się pokusie. Spinner uważa Dabi za niepokonanego, ponieważ zawsze miał cel i wytrwałość, aby go osiągnąć.

Kiedy Shoto i jego armia zmierzą się z Shoji, możesz być pewien, że Shoji będzie zadowolony z wykonania swojej uciążliwej misji. W ostatnim rozdziale My Hero Academia, rozdział 353, Endeavour słyszy o swoich dzieciach i ma smutny wyraz twarzy. AFO zakłada, że ​​czuje się winny, że osobiście nie zaatakował Toyi i nie poddał się Shoto. Z jego otwartą dłonią różne przedmioty, takie jak ciernie, dym, a nawet twarz, wychodzą z palców AFO. Twierdzi, że Enji będzie walczył, twierdząc, że bohaterowie są zobowiązani do ochrony wszystkich i dlatego bohater numer 1 zostanie pokonany. Spekulowano, że Dar Toyi był wcześniej darem opartym na regeneracji, który mógł wskrzesić go z „popiołów”, że tak powiem, jako Feniksa, dzięki My Hero Academia Chapter 353. O ile wiem, właśnie to wskazuje srebrne światło.

Możliwe jest również, że Dabi wróci na ring po ogłoszeniu zwycięstwa Shoto, a wielu czytelników przewiduje, że walka będzie kontynuowana w przyszłości. W tym momencie gry decyzja Horikoshiego o dodaniu dwóch przeciwników wagi ciężkiej jest bezprecedensowa. Jednak to zarówno liryczne, jak i odpowiednie, aby Kirishima i Mina zmierzyli się z Midnight Slayer. Jeśli nowy dar Spinnera nadał mu gigantyczną formę, ciekawie będzie zobaczyć, jak Shoji sobie z tym poradzi. Reakcje Yaoyorozu i Midoriyi na zwycięstwo Shoto w My Hero Academia Chapter 353 nie są pokazane, chociaż są mu bliskie. Jeśli chodzi o Gunga Mountain, AFO z pewnością pokona Endeavour, jeśli nie będzie dostępna żadna pomoc z zewnątrz. Ponadto nowe uprawnienia AFO zostaną dokładniej zbadane w następnym rozdziale.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up