Spoilery do jednego kawałka Rozdział 1047, Manga Raw Scan: Gear 5 Awakening

13/04/2022 20:07

Luffy złapał piorun w obie ręce i cała grupa fanów oszalała. Surowe skany i spoilery One Piece Rozdział 1047 pokażą więcej jego przebudzenia.

Fajnie jest mieć rozdział, który w końcu spowalnia sprawę. Po bardzo rytmicznych scenach akcji piątego odcinka zostajemy zaproszeni do dialogów, co daje nam wyobrażenie o tym, co będzie dalej.

W surowych skanach One Piece 1047 nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Luffy robi z błyskawicami!

Nadchodzi nowy spin-off One Piece! One Piece Gakuen, stworzony przez Sohei Kouji, zostanie wydany w aplikacji ShonenJump+. Jak sama nazwa wskazuje, jest to wyraźnie ustawienie szkolne. Na okładce widać spiętą Nami, która beszta zrelaksowanego Luffy'ego!

Nowy tom mangi jest już dostępny. W ciągu zaledwie kilku dni sprzedał ponad 300 000 egzemplarzy. W tym tygodniu znalazł się na szczycie i jesteśmy prawie pewni, że w przyszłym tygodniu znajdzie się na szczycie list przebojów.

Ten tom zawiera wiele interesujących rozdziałów i na pewno jeden z nich powinieneś zdobyć. Chociaż za miesiąc marzec zajmuje dziesiąte miejsce pod względem sprzedaży.

Od kwietnia 2021 do marca 2022 One Piece ma rekordową liczbę pierwszych wrażeń dotyczących Shueishy. Ma około 3 miliony remisów, czyli znacznie wyżej niż druga pozycja.

Jesteśmy tak blisko filmu One Piece: Red. Mamy nadzieję, że trafi do kin na całym świecie i będzie większym hitem niż One Piece Stampede.

Rzeczywiście, po jakości pracy zapewnionej przez poprzednika, Red ma wiele do zrobienia. Jednak Oda-san jest przekonany, że potrafi poruszyć ludzi.

W tym rozdziale Raizo miał swój najlepszy moment w postaci. Mamy nadzieję, że ogień zgaśnie w spojlerach One Piece Manga 1047.

Pojawiła się determinacja Raizo i uratowała wszystkich przed nieuchronną śmiercią. Spodziewamy się, że zobaczymy wspaniałe momenty innych postaci.

Zgodnie z najnowszymi wiadomościami od Toei, odcinek 1014 One Piece powróci w tym tygodniu po przerwie i będzie kontynuacją łuku Wano w anime.

Data wydania One Piece 1047 Raw Scan

Niestety manga One Piece jest w tym tygodniu zawieszona. Tak więc pierwsze spoilery na Reddicie będą nieco opóźnione.

Kolejny rozdział, surowe skany One Piece 1047, ma ukazać się 20 kwietnia 2022 roku. Pojawią się one w kolejnym numerze tygodnika Shonen Jump firmy Shueisha. Możesz je również wypożyczyć na stronie Shonenjumpplus.

Z magazynu surowe skany zostaną zdigitalizowane i opublikowane. Skanery będą na nim działać przez około dwa dni. Zostaną nam przedstawione m.in. angielskie tłumaczenia fanów.

Data premiery to około 22 kwietnia 2022 r. Możesz je znaleźć w Google.

Zalecamy jednak odczekanie kilku dni i przeczytanie oficjalnych angielskich tłumaczeń rozdziału 1047 One Piece w dniu 24 kwietnia 2022 r. Możesz łatwo znaleźć te oficjalne skany na stronie viz, stronie mangaplus i aplikacji shonen jump.

One Piece 1047 spoilery mangi

Z powodu przerwy w tym tygodniu spoilery będą nieco opóźnione. Czekamy na przecieki w przyszłym tygodniu, z których dostępne będą potwierdzone spoilery One Piece 1047 Reddit.

Są jednak szanse, że pojawią się też pierwsze spoilery, choć jest ich niewiele.

Dokładamy wszelkich starań, aby zebrać dla Ciebie najnowsze spoilery rozdziałów. Ale musisz uzbroić się w cierpliwość, ponieważ upłynie trochę czasu, zanim surowe skany będą dostępne. Do tego czasu zapraszamy do sprawdzenia pozostałych posiadanych przez nas pozycji.

One Piece Rozdział 1047 Teorie

Kim są dwie sylwetki Cake Island? Mamy dwie hipotezy. Mogą to być Yonju i Ichiji, którzy przybyli na ratunek swoim braciom w niewoli. Bez obecności Dużej Mamy łatwiej będzie im uwolnić się od księgi.

Druga hipoteza głosi, że przybyli piraci Czarnobrodego. Czarnobrody zaczyna działać. A przy nieobecności samej matki jej wyspa staje się łatwym celem.

Spoilery Reddita One Piece 1047 mogą ujawnić, kim naprawdę są ci dwaj. Ale jasne jest, że są wystarczająco niebezpieczne, aby przestraszyć ludzi.

Jaka jest dychotomia obecna w suficie?

Zdziwiony zdolnościami Luffy'ego, Kaido pyta, kim on jest. Ta biała forma Gear 5 to coś zupełnie nowego. I na pierwszy rzut oka Kaido to ktoś, kto dużo wie o historii świata, Joyboyu itp.

Luffy odpowiada jak zawsze. Wypowiada swoje imię i pragnienie zostania Królem Piratów, dosłownie jego hasłem. Luffy nie wie, że to Joyboy, nie wie, że rzuca się w bębny. A co ważniejsze, mało go to obchodzi.

Z drugiej strony Zunesha jest podekscytowana. Poczuj obecność Joyboya na Luffy'm. Jest oczarowany tą obecnością, której nie czuł od wieków. A oto kontrast.

Zunesha mówi o Joyboyu, kiedy osoba, którą Joyboy ma być, nie wie ani się tym nie przejmuje!

Kaido był prawdopodobnie kimś zainteresowanym rolą Joyboya. Kiedy był młody, wydawał się taki entuzjastyczny i pełen nadziei.

Ale gdzieś po drodze to się zmieniło. Co się stało z Kaiem? Być może pokażą to surowe skany One Piece, rozdział 1047.

Następna akcja Kaido

Kaido jest pod wrażeniem, że Luffy zachował poczucie samowystarczalności. Jest pod wrażeniem przebudzenia Luffy'ego i komentuje, jak bardzo jest śmieszny.

Mówi, że podczas tej bitwy stracił wiele z tego, co miał. Poskładanie tego wszystkiego do kupy zajęło mu lata. Ale Kaido jest prawie pewien, że Luffy poniósł podobną stratę.

Gdy bitwa trwa, Kaido komentuje zniszczenia spowodowane pożarem poniżej. Rośnie i wkrótce pochłonie wszystkich ludzi poniżej. Jednak Luffy się nie martwi.

Nauczył się ufać swoim towarzyszom i swojej inteligencji. Chce tylko pokonać Kaido i być może walka osiągnie kolejny wysoki punkt w surowych skanach One Piece 1047.

Jaki jest stan pożaru?

W tym nowym rozdziale widzimy, że ogień pochłonął wszystko. Rozprzestrzenił się na wszystkie wieże i ludzie są w stanie totalnej paniki. Zarówno sojusz, jak i bestie piraci są w stanie totalnej paniki.

Przyjrzymy się słupkom. Nami nie może sprawić, by Zeus padł wystarczająco dużo, by to powstrzymać. Usopp szybko zawodzi.

Chopper, Brook i Robin też nie mają wyjścia. Sanji próbuje wyciągnąć kobiety, ale on też utknął. Spoilery z rozdziału 1047 z One Piece pokażą, czy Franky zdąży dostarczyć Zoro do Choppera na czas!

Co robią Jinbe i Raizo?

Bohaterem tego rozdziału jest bez wątpienia Raizo. Patrzył, jak płonie zamek Odena. W tej sytuacji był bezużyteczny. Od tego czasu przygotowywał się do pożaru. A teraz twoje wysiłki przyniosą owoce.

W Zou zbierał wodę, kiedy Zunisha brał kąpiel.

A teraz Raizo wypuszcza całą tę wodę. Jinbe używa swoich technik, aby równomiernie rozprowadzić całą tę wodę. W samą porę woda dociera w różnych sekcjach. Ból powoli zamienia się w radość.

Spoilery mangi One Piece 1047 pokażą, że ogień jest całkowicie ugaszony.

Jedynym problemem z tym ogniem jest to, że zagrożenie nigdy nie było zbyt duże. Zawsze był pobocznym zagrożeniem i nigdy nie był wystarczająco duży. Całe zagrożenie eskalowało w tym rozdziale i zostało rozwiązane na kilku stronach.

Co się dzieje z Onigashima?

Na dachu Luffy i Kaido nadal walczą zębami i paznokciami. Na niesamowitym panelu widzimy, jak Luffy chwyta piorun, by zaatakować Kaido. Jeśli chodzi o Yamato, popycha Momo do granic możliwości.

Chmury ognia prawie zniknęły, a wyspa zaraz upadnie. Tylko Momo może uratować wszystkich w spojlerach One Piece Manga 1047.

Spoilery Reddit i tłumaczenia w trybie surowego skanowania ukażą się wkrótce. W międzyczasie zalecamy przeczytanie naszych artykułów na temat Tokyo Revengers 250 i Parasyte Season 2.

Powiązane posty

Go up