Rozdział 717 Królestwa — data wydania

08/04/2022 11:15

Królestwo 717 — data wydania

Data premiery Kingdom Chapter 717 to 24 kwietnia 2022 roku. Surowe skany Kingdom Chapter 717 nie zostały jeszcze wydane. Skany te zwykle pojawiają się w Internecie na 4–3 dni przed cotygodniowym wydaniem.

Królestwo Rozdział 717 Manga Przeczytaj

Angielskie tłumaczenie japońskiej mangi Kingdom Chapter 717 można znaleźć na stronie mangi To Love-Ru i lepiej poczekać na oficjalne wydanie, aby pomóc autorom.

Czytaj więcej: Królestwo

Seria manga Japanese Kingdom została stworzona przez Yasuhisę Harę. Manga fikcyjnie przedstawia Walczące Stany na przestrzeni 500 lat, głównie poprzez wyczyny sieroty wojennej Xina i jego przyjaciół walczących o największą rzecz pod niebiosami. Manga pojawiała się co tydzień w Young Jump, magazynie manga publikowanym przez Shueisha, od stycznia 2006 roku.

Studio Pierrot przez trzy sezony zaadaptowało serial do serialu anime. W pierwszym sezonie było 38 odcinków, które były emitowane od czerwca 2012 do lutego 2013. 39 odcinków drugiego sezonu wyemitowano między czerwcem 2013 a marcem 2014. Trzeci sezon Studio Signpost i Pierrot zostanie wyemitowany w kwietniu 2020. W kwietniu 2019 , wypuszczono film akcji na żywo. Funimation zatwierdziło angielską wersję anime.

Podczas Wojny Narodów w Chinach Li Xin i Piao to dwaj bracia, którzy mimo statusu osieroconych niewolników aspirują do miana wielkich generałów. Pewnego dnia spotykają szlachcica, który oferuje Piao możliwość wykonania ważnego zadania w Pałacu Królewskim Qin.

Xin i Piao przysięgają, że zmienią swój sposób i pewnego dnia zostaną najlepszymi generałami na świecie. W następstwie krwawego zamachu stanu Xin spotyka umierającego Piao, którego ostatnie słowa napędzają go do działania i stawiają go twarzą w twarz z Ying Zheng, młodym przyszłym królem Qin.

Na początku Xin i Zheng nie zgadzają się, ale wkrótce zostają przyjaciółmi i wyruszają w niebezpieczną podróż. Celem Zhenga jest podporządkowanie Qinowi wszystkich walczących narodów, podczas gdy Xin aspiruje do najwyższych rang w wojsku. Pracują, aby zrealizować swoje kolosalne ambicje, które na zawsze zmienią historię, w obliczu niekończącej się taktycznej bitwy między państwami zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pałacu, a także wielkiej niestabilności politycznej.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up