komi-san wa, komyushou desu. Data premiery odcinka 12 sezonu 2, gdzie oglądać

komi-san wa, komyushou desu.  Data premiery odcinka 12 sezonu 2, gdzie oglądać

komi san wa komyushou desu Sezon 2 Odcinek 12 Data wydania to wtorek, 21 czerwca 2022 r. Dodaj naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data wydania uległa zmianie. komi-san wa, komyushou desu. Odcinek 12 sezonu 2 będzie wyemitowany o 17:00

Gdzie mogę zobaczyć komi-san wa, komyushou desu? Sezon 2, odcinek 12?

Możesz zobaczyć komi-san wa komyushou desu. Sezon 2, odcinek 12 online na Netflix, w oryginalnej japońskiej wersji z angielskimi napisami. Doradzamy fanom, aby oglądali z oficjalnych platform, aby wspierać twórców.

Dowiedz się więcej o Komi Can’t Communicate 2

Tomohito Oda jest autorem i ilustratorem japońskiej mangi Komi Can't Communicate. Istnieją dwadzieścia cztery tomy mangi tankobon, wydawane w odcinkach w Weekly Shnen Sunday od maja 2016 r., których premiera zaplanowana jest na styczeń 2022 r. Viz Media udzielił licencji na serię w Ameryce Północnej.

Telewizyjna adaptacja na żywo była emitowana od września do listopada 2021 roku, a serial anime zaadaptowany przez OLM był emitowany od października do grudnia tego samego roku. Serial powróci w drugim sezonie w kwietniu 2022 roku. Netflix nabył prawa do streamowania serialu anime na całym świecie.

Pierwszego dnia w prywatnym liceum Itan Shouko Komi była już nazywana Madonną szkoły. Wszyscy, którzy ją widzą, są zahipnotyzowani jej imponującym wyglądem i długimi czarnymi włosami. Ale jest problem: pomimo swojej popularności, Shouko nie może odnosić się do innych.

Hitohito Tadano, typowy uczeń liceum, nie jest niczym specjalnym. Natychmiast odkrywa, że ​​siedzenie obok Shouko uczyniło go wrogiem wszystkich uczniów w jego klasie, ze względu na jego życiowe credo: „czytanie sytuacji i unikanie konfliktów”. Hitohito budzi się, słysząc „miauczenie” Shouko po przypadkowym znokautowaniu.

Shouko ucieka, udając, że nic nie słyszała. Hitohito dochodzi do wniosku, że Shouko nigdy nie była w stanie znaleźć ani jednego przyjaciela, ponieważ nie potrafiła rozmawiać z ludźmi. Aby pomóc Shouko przezwyciężyć jej problem z komunikacją, Hitohito obiecuje pomóc młodej kobiecie zdobyć przynajmniej setkę nowych przyjaciół.

Przyczepa