Dragon Ball Super Season 2: spoilery, aktualizacje i data premiery

31/03/2022 08:02

Dragon Ball Super Season 2: spoilery, aktualizacje i data premiery.

Dragon Ball opowiada historię chłopca z małpim ogonem i szerokim wachlarzem niezwykłych zdolności. Z pomocą siedmiu potężnych smoczych kul będą w stanie spełnić każdą prośbę. Podczas polowania spotykają dziewczynę o imieniu Bulm. Wreszcie Goku uczy się walczyć z Mistrzem Roshi. Wtedy poznaje Krillina, swojego najlepszego przyjaciela. sporadycznie. Mają mnóstwo przygód, poznają mnóstwo nowych ludzi (nawet tych, których nie lubią) i świetnie się bawią. Jednym z najpopularniejszych obecnie seriali telewizyjnych jest „Dragon Ball”. Kiedy „Major Budo” lub „Major Buu” został pokonany w 2015 roku, wypuszczono nową serię o nazwie „Dragon Ball Super” (za pośrednictwem Anime News Network).

Nie było żadnych wiadomości o popularnym spin-offie, ponieważ został odwołany w 2018 roku po 131 odcinkach. Według Toei Animation na 2022 r. planowany jest dodatkowy film „Dragon Ball Super”. Spekuluje się, czy później będzie drugi sezon serialu anime. Dowiedz się, co wiemy o drugim sezonie „Dragon Ball Super”, sprawdzając tę ​​listę.

Czy Dragon Ball Super ma drugi sezon?

Tak, chociaż kolejny sezon Dragon Ball Super nie jest jeszcze osadzony w kamieniu. Bardzo możliwe, że powstanie drugi sezon Dragon Ball Super. Sezon 1 zakończył się Turniejem Mocy, ale w pierwszym sezonie wciąż było wiele pytań bez odpowiedzi. Kiedy Vegeta wygrał konkurs, obiecał towarzyszyć Cabbie na Planetę Sadal. Nie wiemy dokładnie, kiedy Vegeta odwiedzi Sadala w sezonie 2, ale czekamy na to.

Dragon Ball to wyjątek od reguły adaptacji anime opartych na trwających rozdziałach mangi. Dragon Ball Super od samego początku miał swoją fabułę, a manga zawsze za nią podążała. Nie spodziewamy się, że Toei przedstawi nową historię anime opartą na trwającej mandze.

Kiedy ukaże się drugi sezon Dragon Ball Super?

Wiele tytułów anime i mangi zostało opóźnionych z powodu problemu z COVID-19. Może to być jednak jeden z powodów, dla których drugi sezon Dragon Ball Super nie został wyemitowany w tym tygodniu. Kiedy film o bohaterach DBS będzie miał premierę w 2023 roku, kilku użytkowników Twittera wierzy, że zostanie wyemitowany pierwszy odcinek Dragon Ball Super Season 2, odcinek 1. Drugi sezon DBS będzie krótszy niż pierwszy, z 60 odcinkami.

Dragon Ball Super sezon 2 skupi się na różnych tematach

Mimo że od 2018 roku nie ma nowych odcinków „Dragon Ball Super”, adaptacja mangi o tej samej nazwie nadal kwitnie. Dla telewizji mają powstać dwie dodatkowe historie. Wkrótce pojawi się wątek Galactic Patrol Prisoner, nowa historia z nowym złoczyńcą o koziej głowie. Jest to jasne, jeśli śledziłeś mangę.

Jeśli znasz „Dragon Ball Super”, prawdopodobnie słyszałeś o Granolah, ostatnim ocalałym z gatunku wymazanego przez armię Saiyan. W telewizyjnych adaptacjach legend z pewnością nie zabraknie pełnych akcji bitew. Oczywiście mógłbym napisać do serialu zupełnie inną historię. Nie możemy być zbyt pewni tego, co zamierzają zrobić, dopóki nie ogłoszą oficjalnego ogłoszenia. Funimation i Crunchyroll pozwalają fanom ponownie obejrzeć „Dragon Ball Super”, czekając na wyemitowanie kolejnego odcinka.
Na razie nie wiemy nic o zwiastunie sezonu 2.

Powiązane posty

Go up