Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 246 przeczytany, data premiery

21/04/2022 18:00

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 246 przeczytany, data premiery,

Boruto: Naruto Next Generations Episode 246 będzie emitowany non-stop w niedzielę. Funatos w końcu dotarli do miasta Hidden Mist. Boruto i jego ludzie kontynuują wyczerpującą walkę z wojownikami Funamushi. Gdy bohaterowie ścigają się, by zatrzymać krwawienie Kagury, Kagura jest w niebezpieczeństwie. W ostatnim opublikowanym odcinku pokazano, że Funamushi miał zamiar zabić Boruto i jego towarzyszy. Jesteśmy gotowi zmierzyć się z klanem Funato, Boruto i jego przyjaciółmi. Funamushi jest uwięziony.

„Ciężka strata” to tytuł odcinka 246 Boruto: Naruto Next Generations. Ukazał się zwiastun nadchodzącego odcinka Boruto 246. W zwiastunie Kagura jest widziana nożem przez Funamushi. W tle widać Boruto. Kagura wciąż żyje, ale jest w stanie krytycznym z powodu odniesionych obrażeń. Po wchłonięciu krwi swojego wyznawcy, Funamushi tworzy gigantyczny wir, który grozi rozerwaniem wszystkich na strzępy w poprzednim rozdziale. Na szczęście Kagura jest w stanie włamać się do środka za pomocą swojej czakry.

Kagura zostaje wzięta jako zakładniczka przez Funamushi, który pojawia się od tyłu, gdy wszyscy myślą, że zostali uratowani. Wbija Kagurę w klatkę piersiową, w wyniku czego z jego ust wypływa krew. Buntan, Kyoho i Hebichiigo pojawią się w 246 odcinku Boruto. Uzdrowienie Kagury było wspomagane przez shinobi z Konohy. W przypadku Kagury wszystko idzie w dół. Odejście przywódcy Kagury wywołało zaniepokojenie Boruto i reszty gabinetu. Miasto Hidden Mist będzie trudne do obrony. W BorutoNaruto Next Generations odcinek 246: Ostatni bastion Kagury, czy będzie w stanie przetrwać?

Podsumowanie odcinka 245 Boruto: Naruto Next Generations

„Dogonią Hebiichigo, ale Buntan i Kyoho wciąż są w tyle. Szpieg Funato widzi grupę Kagury, gdy czekają na jej powrót i przybycie drużyny Funato do wąwozu. Słuchając, jak zwiadowca omawia plany zasadzki Funato, Hebiichigo zastanawia się, czy powinien wrócić, by ostrzec Kagurę.

Po udanej zasadzce Funamushiego reszta jego żołnierzy wyrusza, by zmiażdżyć opór Kagury. Funamushi postanawia iść jeden na jednego z Kagurą i Boruto za zranienie Seiren podczas ataku na główną jednostkę. Więcej szczegółów podano w streszczeniu „Funamushi ściga Kagurę i zmusza ją do ucieczki do górskiej wioski. Pełen atak Funamushiego przytłacza ich na sprzyjającym gruncie. Udaje im się zniszczyć większość żołnierzy Funato.

Pomimo najlepszych wysiłków Kagury, Funamushi udaje się osaczyć go od tyłu z pełnym potencjałem Hiramekarei. Jako zakładnik Funamushi nakazuje innym złożyć broń i poddać się mu. Kiedy to zrobią, Boruto żąda uwolnienia Kagury, ale Funamushi pokazuje, że nie miał zamiaru tego zrobić, przebijając Kagurę swoim Ostrzem Stylu Wody.

Boruto: Naruto Next Generations Episode 246 – data premiery

Boruto: Naruto Next Generations Episode 246 zostanie wyemitowany 24 kwietnia 2022 o 17:30 JST. W każdą niedzielę nadawany jest nowy odcinek serialu manga. Poprzednie odcinki anime BorutoNaruto są dostępne na oficjalnych stronach za pośrednictwem Anime Lab, Crunchyroll, Funimation i Hulu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up